Ispred Palate Albanije u Beogradu, okupili su se građani i članovi Zbora Stari grad koji su podneli krivičnu prijavu zbog bilborda sa natpisom "Srbija pobeđuje", a koji blokira pristup gnezdima strogo zaštićenih belih čiopa, zbog čega mladunci ove ugrožene vrste umiru od gladi, na šta je ukazalo Društvo za zaštitu i proučavanje ptica Srbije.