U Novom Sadu uhapšena osumnjičena da je oštetila Poštu Srbije za 1,4 milion dinara
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Na osnovu naloga Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu uhapšena je S.M. osumnjičena da je u svojstvu odgovornog računopolagača jedne od radnih jedinica Pošta Srbije d.o.o., u nameri da sebi pribavi protivpravnu imovinsku korist, neispravnim rukovanjem blagajne prouzrokovala manjak u blagajni u iznosu od 1,4 miliona dinara.
.. nastavite čitanje ...