Ухапшена радница Поште Србије у Новом Саду: Злоупотребом благајне оштетила предузеће за 1,4 милиона динара
Dnevnik
На основу налога Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Новом Саду ухапшена је С. М., осумњичена да је у својству одговорног рачунополагача у једној од радних јединица Поште Србије, неисправним руковањем благајном проузроковала мањак у износу од 1,4 милиона динара, за колики износ је оштећено и само предузеће.
.. nastavite čitanje ...