Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 12:20:00

A belgrádi Albánia-palotára kihelyezett „Szerbia győz” feliratú óriásplakát veszélybe sodorta a fokozottan védett havasi sarlósfecskék egyik legjelentősebb városi kolóniáját, ezért a hatóságoktól és az illetékes intézményektől sürgős beavatkozást kértek a természetvédők, írja a 021.rs.
Szerző: Magyar Szó online