Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 13:20:00

Miután múlt pénteken elballagtak az újvidéki középiskolák negyedikesei, tegnap a nyolcadikosok is hasonló módon ünnepelték meg a mögöttük álló nyolc tanév sikerét. Ők is uniformizálva vonultak ki az utcára, több ezren voltak, csoportokba verődve járták a várost – mindenekelőtt a Duna partján találkozhattunk velük.
Szerző: szb