Медицински факултет: Ректор Владан Ђокић повредио принцип аутономије факултета
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Медицински факултет Универзитета у Београду саопштио је да је ректор Владан Ђокић дописом факултету повредио принцип институционалне аутономије и угрозио правну сигурност и законитост рада установе. У допису је навео да су прекршени прописи, чиме је онемогућена кандидатура професорке Весне Бјеговић Микановић за декана.
.. nastavite čitanje ...