Ministarka: U Kini je bilo fantastično, potreban je „rad, rad i rad“ da bismo bili kao Kinezi
Dnevni list Danas
Ministarka: U Kini je bilo fantastično, potreban je "rad, rad i rad" da bismo bili kao Kinezi 1Ministarka unutrašnje i spoljne trgovine Jagoda Lazarević izjavila je danas, govoreći o kineskom modelu razvoja, da je Кina sada jedan od globalnih predvodnika u oblasti tehnologije i industrije i navela da Srbija "definitivno prati i treba da se ugleda na Kineze", uz poruku: "Rad, rad i rad".
.. nastavite čitanje ...