Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 13:05:54
Припадници Министарства унутрашњих послова (МУП) у Нишу искључили су из саобраћаја због насилничке вожње петнаестогодишњег младића из овог града који је, возећи мотоцикл „јамаха“, више пута узастопно прошао на црвено светло семафора у интервалу од десет минута.