НАСИЛНИЧКА ВОЖЊА У НИШУ Тинејџер (15) без дозволе возио мотоцикл и кршио прописе, више пута узастопно прошао на црвено светло
Dnevnik
Припадници Министарства унутрашњих послова (МУП) у Нишу искључили су из саобраћаја због насилничке вожње петнаестогодишњег младића из овог града који је, возећи мотоцикл „јамаха“, више пута узастопно прошао на црвено светло семафора у интервалу од десет минута.
.. nastavite čitanje ...