ПОЧЕЛА АКЦИЈА НА ПАЛАТИ „АЛБАНИЈА“ Алпинисти уклањају банер са зграде БЕЛЕ ЧИОПЕ ЋЕ БИТИ СЛОБОДНЕ
Dnevnik
Стручни тимови алпиниста почели су вечерас уклањање банера са Палате Албанија у Београду, чиме ће се ослободити приступ и омогућити храњење младунаца птице беле чиопе чија се гнезда налазе на вишим спратовима зграде.
.. nastavite čitanje ...