Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 14:53:59
Pripadnici MUP-a, UKP, Službe za borbu protiv droga, u koordinaciji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu, zaplenili su 36 kilograma marihuane i uhapsili tri lica zbog sumnje na neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet opojnih droga.