A politikai változást sürgető egyetemisták közzétették egészségügyi programjukat
Magyar Szó
A politikai változást sürgető egyetemisták ma öt pontból álló tervet tettek közzé a szerbiai egészségügyi rendszer problémáinak megoldására. A közösségi médiában megjelent bejegyzésük szerint a program mottója akár az is lehetne: „Mindenki az egészségügyért, az egészségügy mindenkiért.” – közli a Beta hírügynökség. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...