Objavljeno: Nedelja, 31. maj 2026. 20:50:00

A politikai változást sürgető egyetemisták ma öt pontból álló tervet tettek közzé a szerbiai egészségügyi rendszer problémáinak megoldására. A közösségi médiában megjelent bejegyzésük szerint a program mottója akár az is lehetne: „Mindenki az egészségügyért, az egészségügy mindenkiért.” – közli a Beta hírügynökség.
Szerző: Magyar Szó online