Objavljeno: Nedelja, 31. maj 2026. 22:26:00

Srpska reprezentativka Angelina Topić uspešno je otvorila sezonu na otvorenom osvojivši treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu (Maroko), jednom od najjačih atletskih takmičenja na svetu.