Bačke kraljice i "Folklorika" razgalile Novosađane i turiste
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Peti festival igre "Kraljičino kolo", u organizaciji Udruženja "Folklorika", održao se u Novom Sadu, sa ciljem promocije bogate kulturne nematerijalne baštine naše zemlje, i kraljičinih običaja iz regiona. Poslednjeg dana festivala, novosadskim ulicama prošetale su se kraljice iz bačkih krajeva.
.. nastavite čitanje ...