Puštena u rad trafostanica koja bi trebalo da napaja Ekspo
Najnovije
Trafostanica Elektrodistribucije Srbije (EDS) "Beograd 44" u Surčinu stavljena je pod napon, godinu dana od početka gradnje. Ona bi trebalo da napaja električnom energijom kompleks Ekspo 2027.
.. nastavite čitanje ...