Šta se desilo belim čiopama iz Palate Albanije?
Dnevni list Danas
Šta se desilo belim čiopama iz Palate Albanije? 1Mladunci belih čiopa, strogo zaštićene vrste ptica, tri dana bili su zarobljeni u gnezdima na Palati Albanija zbog SNS banera koji je prekrivao zgradu. Nakon što je baner juče uklonjen, ptići su spaseni, a kako Nova.rs saznaje, najugroženiji među njima prebačeni su na Institut „Siniša Stanković“ gde su pod nadzorom stručnjaka.
.. nastavite čitanje ...