Studenti i građani obeležavaju 19 meseci od tragedije na Železničkoj stanici
Najnovije
Studenti u blokadi fakulteta u Novom Sadu i Zborovi građana obeležiće u ponedeljak, 1. juna, 19 meseci od pada nadstrešnice Železničke stanice.
.. nastavite čitanje ...