Više od 20 starijih osoba i ljudi sa posebnim potrebama ostavljeno je bez hrane i neophodne nege u privatnom staračkom centru „U Stromu“ u Češkoj. Problemi su nastali nakon što je vlasnik ustanove navodno doživeo zdravstveni problem i više nije bio sposoban da obavlja svoje dužnosti. Prve informacije o problemima stigle su u sredu preko […]
Чланак Užas u češkom domu za stare: Više od 20 ljudi ostavljeno bez hrane i nege се појављује прво на Vesti Online.