Zaposleni u Apoteci Beograd bez 13 plata, pacijenti bez lekova, a Nikodijević "beži" od pitanja N1 o tome
N1 Info RS - Feed
Apoteka Beograd tone sve dublje u krizu. Plata nema, zdravstvenog osiguranja će biti do juna, a iz gradske vlasti niko im se ne obraća.
.. nastavite čitanje ...