Angelina Topić treća u skoku uvis na mitingu Rabat
Vesti Online

Angelina Topić osvojila je treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu, gde je preskočila 1,94 metra. Takmičenje je održano u glavnom gradu Maroka, a srpska reprezentativka je do plasmana stigla kroz stabilan nastup i uspešne pokušaje na višim visinama. Topić je takmičenje otvorila sigurnim skokovima, pošto je bez većih problema savladala […]

Чланак Angelina Topić treća u skoku uvis na mitingu Rabat се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...