Da li nas čeka obavezno ostavljanje bakšiša gde god da odemo? Evo šta je praksa pokazala
Telegraf - Najnovije vesti
Ostavljanje bakšiša od najmanje 15 odsto u restoranima i ugostiteljskim objektima već je tradicija za Amerikance zbog načina na koji se plaće radnici u.
.. nastavite čitanje ...