Objavljeno: Ponedeljak, 1. jun 2026. 21:10:00

Dubravka Đedović Handanović bányászati és energiaügyi miniszter ma Washingtonban tárgyalt Jarrod Agen amerikai tisztségviselővel a szerb–amerikai energetikai együttműködés erősítéséről, írja az N1 hírportál.
Szerző: Magyar Szó online