Đedović sa Ejdženom o jačanju energetske saradnje SR-SAD i američkim sankcijama NIS-u
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović razgovarala je danas sa izvršnim direktorom američkog Nacionalnog saveta za energetsku dominaciju Bele kuće Džerodom Ejdženom o širenju i jačanju saradnje Srbije i Sjedinjenih Američkih Država u energetskom sektoru, a jedna od tema bile su i sankcije koje je američka Kancelarija za kontrolu strane imovine (OFAC) uvela Naftnoj industriji Srbije.
.. nastavite čitanje ...