Devetnaest meseci od pada nadstrešnice: Građani u tišini dok odgovorni ne odgovaraju
Najnovije
Navršava se 19 meseci od 1. novembra 2024. i pada nadstrešnice rekonstruisane i dva puta svečano otvarane Železničke stanice u Novom Sadu, zbog čega je stradalo 16 ljudi.
.. nastavite čitanje ...