Култура: На сцени Славица Слаја Урошевић „Сакати Били са Инишмана“

На сцени „Славица Слаја Урошевић“, чланови Драмског студија Дома омладине премијерно су одиграли црнохуморну позоришну представу „Сакати Били са Инишмана“, по мотивима истоименог комада Мартина Мекдоне, вишеструко награђиваног ирског аутора, драмског писца и филмског редитеља. Адаптацију текста и режију потписује Александар Петковић, руководилац Драмског студија крагујевачког Дома омладине. Радња прати физички хендикепираног младића Билија Клавена, […]

Чланак Култура: На сцени Славица Слаја Урошевић „Сакати Били са Инишмана“ се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...