Működésbe lépett a Kiberőrség
Magyar Szó
Ivica Dačić belügyminiszter bejelentette, hogy megkezdte működését a Kiberőrség (Sajber straža) elnevezésű országos platform. Az új rendszer célja a különböző kiberbűncselekmények bejelentésének és megelőzésének elősegítése, a digitális biztonság erősítése, valamint a lakosság és a gazdasági szereplők hatékonyabb védelme az online térben. Szerző: Magyar Szó online
.. nastavite čitanje ...