Od pada nadstrešnice prošlo 19 meseci: Novosađani se u tišini sećaju žrtava
N1 Info RS - Feed
Od 1. novembra 2024. i pada rekonstruisane nadstrešnice na dva puta svečano otvaranoj Železničkoj stanici u Novom Sadu prošlo je 19 meseci.
.. nastavite čitanje ...