Окупљање испред школе после више од седам деценија

У Крагујевцу је испред зграде некадашње Учитељске школе „Милоје Павловић“, данашњег Природно-математичког факултета, обележена 71. годишњица матуре генерације која је ову образовну установу завршила 1955. године. Некадашњи ученици поново су се окупили испред зграде која је за њих имала посебан значај- место где су стицали своје образовање и започињали професионалне и животне путеве. Сусрет је […]

Чланак Окупљање испред школе после више од седам деценија се појављује прво на .

.. nastavite čitanje ...