Pet pacijenata oporavljenih od ebole napustilo bolnicu u DR Kongu
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Zdravstvene vlasti u Demokratskoj Republici Kongo saopštile su da je pet pacijenata zaraženih ebolom otpušteno iz bolnice nakon oporavka, dok se zemlja i dalje suočava sa epidemijom koja je odnela stotine života, prenosi Rojters.
.. nastavite čitanje ...