Objavljeno: Ponedeljak, 1. jun 2026. 11:34:30
Zdravstvene vlasti u Demokratskoj Republici Kongo saopštile su da je pet pacijenata zaraženih ebolom otpušteno iz bolnice nakon oporavka, dok se zemlja i dalje suočava sa epidemijom koja je odnela stotine života, prenosi Rojters.