У пожару који је јутрос, око два сата после поноћи, избио у напуштеном магацину код Железничке станице нико није повређен, а причињена је значајна материјална штета. Ватрогасно-спасилачка бригада је, након добијене дојаве, на лице места упутила 15 ватрогасаца и пет ватрогасних возила који су, доласком на терен, затекли пожар у напуштеном магацину површине […]
Чланак Пожар у напуштеном магацину на Железничкој станици се појављује прво на .