Objavljeno: Ponedeljak, 1. jun 2026. 17:23:19

A Zentai Közkórházban háromnapos reakkreditációs ellenőrzést tartanak. Dr. Csáki Beáta, a kórház igazgatója ebből az alkalomból hétfőn délelőtt sajtótájékoztatón számolt be arról, hogy az intézményt 2019-ben hét évre akkreditálták, azóta pedig az akkreditációs ügynökség külső ellenőrei évente ellátogattak a kórházba, hogy megvizsgálják, pótolták-e az esetleges hiányosságokat, illetve végrehajtották-e a szükséges javításokat. Az igazgatónő rámutatott, hogy az elmúlt hét évben a kórház folyamatosa
Szerző: Hhzs.