САД напале иранске радаре а Техеран америчку базу у Кувајту
ПОЛИТИКА Онлајн
Америчке снаге су током викенда напале иранске војне локације, саопштено је данас из Вашингтона, док је Техеран објавио да је одговорио гађањем америчке базе
.. nastavite čitanje ...