SRAMNO: Srbi i Crnogorci iz PES-a, NSD-a i Demokrata izglasali zakon kojim Srbija proglašavaju za okupatora 1918. godine
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

POSLANICI u Skupštini Crne Gore usvojili su Zakon o statusu potomaka dinastije Petrović Njegoš. Glasalo je 45 poslanika, 40 je bilo za, tri su bila protiv, dok su dva poslanika bila uzdržana.
.. nastavite čitanje ...