Сузбијање комараца у канализационој мрежи од 2. до 5. јуна
ПОЛИТИКА Онлајн
Секретаријат за заштиту животне средине најавио је акцију сузбијања ларви и одраслих комараца у делу канализационе мреже у Београду, која ће се спроводити од 2. до 5. јуна у раним јутарњим часовима
.. nastavite čitanje ...