Naslovna
Najnovije
Sport
Tehnologija
Ekonomija
Umetnost i kultura
Život i stil
Pr
Arhiva
☰
Naslovna
Najnovije
Sport
Tehnologija
Ekonomija
Umetnost i kultura
Život i stil
Pr
Arhiva
U Novom Sadu obeleženo 19 meseci od pada nadstrešnice: Pomen ispred Železničke stanice i podsećanje da još nema odgovornih
Dnevni list Danas
Objavljeno: Ponedeljak, 1. jun 2026. 11:38:50
Građani Novog Sada obeležili su danas 19 meseci od pada nadstrešnice, oni su se okupili kod Železničke stanice i u tišini odali poštu žrtvama. Poziv na pomen i okupljanje poslali su Zborovi Novog Sada i studenti Univerziteta u Novom Sadu.
.. nastavite čitanje ...