Završena sednica NNV na Medicinskom fakultetu: Milica Bajčetić zvanično kandidatkinja za dekanku
Nedeljnik
Sednica Nastavno-naučnog veća Medicinskog fakulteta je završena, a Milica Bajčetić je izglasana sa 101 glasom za i 23 uzdržana za jedinu kandidatkinju za dekanku, piše N1. Kako reporterka N1 javlja, NNV sada upućuje predlog Savetu Medicinskog fakulteta. Podsetimo, studenti su danas od 11 časova organizovali protest ispred Medicinskog fakulteta, u toku sednice Nastavno-naučnog veća. Kako […]
.. nastavite čitanje ...