Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 20:00:00

A hétvégén a zentai Városi Kisgalériában megnyílt Erős-Bunyik Lili, újvidéki képzőművész Jó reggelt, szépségem című kiállítása. A megnyitón Gubik Korina, a Free3 Művészetek egyesületének egyik alapítója, a zentai városháza kupolája alatt lévő képtár egyik vezetője beszélt a kiállított alkotásokról. Elmondta, hogy a mai, sokszor torz szépségideálokkal szemben olyan nőket állít középpontba, akik vállalják természetes arcukat, nem akarnak trendekhez igazodni, és önmagukat mindenféle megszépítés nél
Szerző: Hhzs.