Bajramski koncert okupio veliki broj građana u Priboju
Sandzacke.rs
Uprkos lošem vremenu i kiši koja je padala tokom večeri, sala Doma kulture u Priboju bila je ispunjena do posljednjeg mjesta, potvrđujući još jednom značaj zajedništva i obilježavanja vjerskih praznika među građanima ovog grada. Kako prenosi RTV Novi Pazar, u organizaciji Sandžačke demokratske partije u Domu kulture održan je svečani bajramski koncert koji je okupio [...]
.. nastavite čitanje ...