(ФОТО) На Градском тргу се тражила „карта“ више СУБОТИЦА ДОЧЕКАЛА СВОЈЕ ШАМПИОНЕ Кошаркаши Спартака после 60 година ТИТУЛУ ПРВАКА СРБИЈЕ „преселили“ из Београда
Dnevnik
СУБОТИЦА: Градски трг у Суботици вечерас је био тесан да прими све оне који су се окупили на свечаном дочеку кошаркаша клуба "Спартак" који су освојили титулу првака Србије.
.. nastavite čitanje ...