Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 14:47:54
Odu naši ljudi u Nemačku, misle da će se brzo obogatiti i da će za koju godinu, kao komšija Mile osamdesetih, doći kući sa Mercedesom. Ali danas su neka druga vremena. Naši ljudi više ne žive po trojica u jednoj sobi kao nekada, a kada se plate stan, računi i hrana, od plate ne ostane mnogo. Prođe i pet godina, a još nisu uspeli da uštede ni za učešće za Mercedes.