Sa 101 glasom "za" profesorka Medicinskog fakulteta u Beogradu Milica Bajčetić izabrana je za jedinu kandidatkinju za dekana ove visokoškolske ustanove, na sednici Nastavno naučnog veća koju su obeležili skandali - uz obezbeđenje koje je branilo profesorima koji nisu članovi Veća da prate sednicu do uskraćivanja mogućnosti profesorki Vesni Bjegović Mikanović da se obrati članovima NN veća i ukaže na kršenje propisa u proceduri izbora dekana.