MUP: Uhapšena dva policajca zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj
Dnevni list Danas
MUP: Uhapšena dva policajca zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj 1 Pripadnici Sektora unutrašnje kontrole Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) uhapsili su policijske službenike PU za grad Beograd B. M. (41) i N. K. (36) zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj, saopštio je danas MUP.
.. nastavite čitanje ...