Narko-med otrovao trojicu italijanskih mladića
Vesti Online

Trojica mladića starosti 17, 19 i 22 godine primljena su tokom noći u bolnicu italijanskog grada Fratamađore kod Napulja nakon što su konzumirali narkotičku supstancu poznatu kao „med za drogiranje“. U najtežem je stanju sedamnaestogodišnjak, koji je zbog teških respiratornih komplikacija prebačen na intenzivnu negu i nalazi se u životnoj opasnosti. Prema informacijama italijanskih karabinjera, […]

Чланак Narko-med otrovao trojicu italijanskih mladića се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...