Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 22:31:33
Stanovnici grada u centralnoj Keniji, gde Sjedinjene Američke Države žele da uspostave karantinski centar za svoje državljane izložene eboli, oštro su kritikovali taj plan, navodeći da strahuju da će ih izložiti virusu i da predstavlja primer dvostrukih standarda SAD.