Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 21:05:00

VIŠE javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo je optužnicu protiv Beograđanina Andrije S. (25) vozača „BMV“, osumnjičenog za tešku saobraćajnu nesreću u centru Novog Sada, prvog dana decembra 2025. godine, u kojoj je jedna osoba poginula, a tri teško povređene. Optužnica je na preipspitivanju u Višem sudu u Novom sadu, a pritvor mu je produžen do 26. juna.