ПРИБОЈ НАГРАЂУЈЕ НАЈБОЉЕ ОСНОВЦЕ И СРЕДЊОШКОЛЦЕ Летовање на мору о општинском трошку
Dnevnik
ПРИБОЈ: Најуспешнији ученици из Прибоја и ове године ће као награду за остварене резултате током школовања боравити на седмодневном летовању у дечјем одмаралишту у Сутомору о трошку локалне самоуправе. Новина је да ће право на ову награду, поред основаца, први пут имати и ученици средњих школа.
.. nastavite čitanje ...