Poljska želi da zabrani učenicima do 16. godine da koriste mobilne telefone u školama
Radio-televizija Vojvodine - Vesti - hronološki
Poljska želi da od 1. septembra zabrani učenicima mlađim od 16 godina da koriste mobilne telefone u školama, a planira i uvođenje strožih pravila za proveru starosti prilikom pristupa pornografskim sadržajima na internetu, izjavio je danas poljski premijer Donald Tusk.
.. nastavite čitanje ...