Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 09:30:00

A belügyminisztérium védőszentjének ünnepe és a rendőrség napja alkalmából megrendezett ünnepségen részt vett Žarko Mićin polgármester is. A kamenicai kiképzőközpontból kikerült, új rendőr-generáció tagjai ünnepélyes esküt tettek, és megkezdték szolgálatukat az újvidéki rendőrkapitányság kötelékében.
Szerző: TTT