Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 17:06:00
Posle osam godina, Beograd je ovog leta ponovo na mapi Nika Kejva i benda „Bed sids“ u okviru njihove velike evropske turneje. Sudeći po nastupima u Australiji, stiče se utisak da su muzičari u dobroj formi, a koncerti muzički i emotivni spektakli. Uoči nastupa u Beogradu, za RTS je ekskluzivno govorio Džordž Vještica, gitarista „Bed sidsa“.