Objavljeno: Utorak, 2. jun 2026. 14:22:33
Полицијски службеници Сектора унутрашње контроле МУП, по налогу јавног тужиоца Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду, привели су полицијског службенику ПУ за град Београд, Одељење за контролу рада Б. М. (41) и полицијског службеника ПУ за град Београд, ПС Врачар Н.К (36) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело Злоупотреба службеног положаја.