U bečkom naselju Funfhaus jedan 55-godišnji bivši poljski vojnik pucao je sa balkona na golubove iz puške. Slučaj je izazvao zaprepašćenje na sudu, a sudija je otvoreno prokomentarisala: „Des is ja Wahnsinn“ (Ovo je ludilo). Prema svedočenju komšije, muškarac u crvenom džemperu stajao je na balkonu, nišanio i pucao na golubove u dvorištu. Komšija je […]
Чланак Bivši vojnik u Beču pucao na ptice se balkona: Umesto na glinene golubove, pucao na žive се појављује прво на Vesti Online.